Lærarar

Lærarar skiftir í instrumentbólkar (#=rytmiskt) 

Guitar

1)klassiskur guitar   2)elguitar    3)bassguitar  

Ólavur Jakobsen            1),2)             316434/516434                    olavur.jakobsen@skulin.fo
Ragnar Olsen                 1),2)              229883                                 ragnar.olsen@skulin.fo
Heðin Ziska Davidsen     2),#)            229029                                 hedin.ziska.davidsen@skulin.fo    
Herluf Lützen                 2),#)              319980/227680                   herluf.lutzen@skulin.fo 
Bjarki Meitil                     3),#)             273777                               bjarki.meitil@skulin.fo (farloyvi 13/14)

Hornblásarar

1)trompet   2)althorn    3)waldhorn   4)baryton    5)euphonium  6)trombone   7)tuba

Kenneth Jones 1),2),3),4),5)              317850/287850                 kenneth.philip.jones@skulin.fo
Ólavur Olsen    1,)2),4),5),#)              314673/504740                olavur.olsen@skulin.fo
Jens Knudsen   6),#)                          373063/223053                jens.knudsen@skulin.fo
Atli K. Petersen 7),#)                          424603/286603                atli.k.petersen@skulin.fo

Sangur

Sigrid Sivertsen   #)                            310736/510736                  sigrid.sivertsen@skulin.fo
Joanna Johansen                               318416/220997                  joanna.johansen@skulin.fo

Strúkarar

1)violin  2)bratch   3)cello   4)kontrabass  5)el-bass

Sámal Petersen             1)                   310836/220810                  samal.petersen@skulin.fo  
Claire Thomsen             1)                   521115                               claire.thomsen@skulin.fo
Annette Nielsen            1)                   424489/214489                  annette.nielsen.@skulin.fo 
Angelika Nielsen           1),#)               317032/288123                  angelika.nielsen@skulin.fo
Niklaos Kapnas                1),2)            321400/217321                  nikolaos.kapnas@skulin.fo
Jens Chr. Guttesen       3)                   318127/218127                    jens.chr.guttesen@skulin.fo
Tóri Restorff Jacobsen   3)                   314946/588400                 tori.restorff.jacobsen@skulin.fo
Agnar Lamhauge           4)                    597990                             post@agnar.net

Torleik Mortensen         4)                  263002                              torleik@gmail.com

Tangentar

1)klaver   2)urga  3)akkordeon 

Bjarni Restorff              1)                   316143                                bjarni.restorff@skulin.fo
Jóhannes Andreasen   1)                   314132/514132                   johannes.andreasen@skulin.fo
Gudmund Mortensen   1),2)                321101/281102                   gudmund.mortensen@skulin.fo 
Kim Kristensen             1),#)               210039                                kim.kristensen@skulin.fo
Anna Hüdepohl            3)                    310802/267808                  anna.huedepohl@skulin.fo

Trummur 

1)rúmiskt percussion   2)klassiskt percussion  

Jónleif Jensen  1),#)                            310433/591957                   jonleif.jensen@skulin.fo
Rógvi á Rógvu  1) ,#)                            226242                                rogvirogvu@hotmail.com
Rúni Kallsoy Mouritsen 2)                     271583                                runikm@gmail.com

Træblásarar  

1)floyta   2)klarinett   3)saksofon    4)fagott  5) Obo

Bernhardur Wilkinson    1)                  311033/223224                  bernhardur.wilkinson@skulin.fo
Andrea Heindriksdóttir   1)                 313312/513312                   andrea.heindriksdottir@skulin.fo  
Katja Volovelskaja          1)                  314256/254621                    katja.volovelskaja@skulin.fo
Súsanna Joensen            1)                  229499                                susanna.joensen@skulin.fo
Bjarni Berg                      2)                 601402/288709                   bjarni.berg@skulin.fo
Peder Riis-Jensen           2)                 318454/518454                    peder.riis-jensen@skulin.fo
Oddur Hentze                2)                  314173/737291                    oddur.hentze@skulin.fo
Eirikur Skála                   3),#)             318228/213537                   eirikur.skala@skulin.fo
Christina Andersen        3),4)              318454/598450                  christina.andersen@skulin.fo
Kári Bæk                         5)                  2070142                             karibaek@skulin.fo

Teori og hoyrilæra

1)teori    2)hoyrilæra   3)kompositión

Sunleif Rasmussen       1),3)               318416/229096              sunleif.rasmussen@skulin.fo (farloyvi 13/14)
Bernhardur Wilkinson  1),2)                
Bjarni Berg                   1),2)
Jóhannes Andreasen     1)
Kim Kristensen              #)
Herluf Lützen                #)

Klaverfylgisspæl

Birgitte Schnakenburg                    214651                             birgitte.schnakenburg@skulin.fo

Ælabogin, barnakór

Annika Højgaard                           316469/263959                   annika.hoejgaard@skulin.fo
Joanna Johansen                          318416/220997                   joanna.johansen@skulin.fo
Kári Bæk                                           

 

       

 


 








«2014»Í dag«Sep»
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
M T M H F L S
 

ONLINE TILMELDING

DAMUS 
FACEBOOK 
 

 

 

Teori & Hoyrilæra - mikudag
Setur Jónas Bronx 4. hædd
AB 1-3 stig - kl 15.15
AB 4-5 stig - kl 16.00
AB 6-8   -    - kl 17.00

 

Frúutrøðmix í GHM 

 

 

SAMBAND

Tórshavnar Musikkskúli
Frúutrøð 1 
100 Tórshavn 
Tlf. 30 24 70 
Faks 31 82 50 
musikkskulin@torshavn.fo